درباره ما

تل کالا مرجع تخصصی لوازم جانبی موبایل و تبلت و فروش اینترنتی، با ارائه خدمات فروش لوازم جانبی موبایل و تبلت فعالیت می کند.  کاربران و مشتریان تل کالا  می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت تل کالا را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتریان تل کالا است.

فرآیند خرید محصولات و لوازم  مرتبط با گوشی و تبلت  همیشه با مشکلاتی نظیر تنوع زیاد کالا ، عدم مرغوبیت کالا ، وجود کالاهای تقلبی و غیر استاندارد ، نبود اطلاعات فنی کامل درخصوص انواع کالاها ، مشکل مراکز خريد مناسب و عدم اعتماد كافي به برخي مراكز خريد ، نوسان قیمتی نامعقول ، کمبود زمان برای بررسی و انتخاب کالاها ، ترافیک و … مواجه بوده است.

از این رو و با استفاده از ظرفیت های موجود، فروشگاه اینترنتی تل کالا را با هدف ارائه قطعات و لوازم جانبی ، انواع گوشی و تبلت ایجاد نمودیم تا بتوانیم  با ارائه و گردآوری انواع کالاهای متنوع و با کیفیت بتوانیم خدمت گذار شما هم میهنان عزیز باشیم.

هدف اصلی ما در این فعالیت، ارائه خدمات مناسب حال شما مصرف کنندگان گرامی بوده و در جهت تسهیل در فرآیند انتخاب محصولات با توجه به نیازهای کاربردی شما تمام تلاش خود را به کار می گیریم.

ضمنا درخواست های شما مشتریان از سرتاسر ایران پذیرفته می شود و از طریق پست پیشتاز یا به انتخاب مشتری با پست سفارشی ارسال می شود ..همچنین شما مشتری گرامی می توانید نظرات و پیشهادات خود را از طریق پست الکترونیکی  info@telkala.com  با ما در میان بگذارید .